Samochody używane z gwarancją Gdańsk

Samochody używane z gwarancją – czyli Toyota Walder jest już w Gdańsku!

Walder Plus - bogata oferta samochodów używanych z gwarancją w Gdańsku

Walder Plus Samochody używane z Gwarancją – pod takim szyldem Toyota Walder otworzyła właśnie swój nowy punkt zlokalizowany w Gdańsku przy ulicy Grunwaldzkiej 270. Jest to plac sąsiadujący z dawnym budynkiem MediaMarkt.

Pewność zakupu samochodu od znanego dealera

Nasza oferta to pewność zakupu samochodu używanego od sprawdzonego dealera – mówi Piotr Skwiercz, Kierownik Sprzedaży Samochodów Używanych w firmie Toyota Walder.

Oferujemy samochody używane, objęte 12-to miesięczną gwarancją. Sprzedawane przez nas pojazdy posiadają udokumentowaną historię i sprawdzony stan techniczny.

Dzięki nowo otwartemu punktowi w Gdańsku, Toyota Walder stanie się jednym z największych sprzedawców samochodów używanych w Północnej Polsce. Oferta firmy to największy wybór modeli nie tylko Toyoty, ale też innych marek.  Co więcej, Klienci będą mogli zgłaszać indywidualne zapotrzebowanie na pojazd, który pozyskiwać będziemy od sprawdzonych sprzedawców.

Kupujący będzie miał też możliwość pozostawić swój dotychczas użytkowany pojazd dowolnej marki w rozliczeniu.

Oferta Walder Plus to także możliwość ubezpieczenia i finansowania samochodów na atrakcyjnych warunkach.

Jesteśmy przekonani, że nowy punkt w Gdańsku, spotka się z dużym zainteresowaniem kupujących, którzy szukają samochodów używanych od sprawdzonego, zaufanego sprzedawcy.

Sprawdźcie ofertę Walderplus na OtoMoto