Samochody używane z gwarancją w Gdańsku – pierwsi Klienci już cieszą się nowo zakupionymi samochodami

Samochody używane z gwarancją w Gdańsku – pierwsi Klienci już skorzystali z naszej oferty!

Wystartowaliśmy w sierpniu. Nasz nowy punkt zlokalizowany został w otoczeniu licznych firm i biurowców przy „dealerskiej” Alei Grunwaldzkiej pod numerem 270. Już teraz Cieszy się on dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców całego Trójmiasta i nie tylko.

Pierwszymi Klientami, którzy mogą cieszyć się z nowo zakupionych pojazdów są:

Pan Mieczysław – który odebrał już kluczyki do Toyoty Auris kombi z 2014 roku. Do zakupionej u nas Toyoty, Pan Mieczysław przesiadł się z 20-to letniego Passata kombi.

Samochody używane z gwarancją w Gdańsku – jest z czego wybierać!

Nasz nowo otwarty punkt oferuje samochody różnych marek. Już teraz na placu znajduje się około 50-ciu pojazdów, ale jego powierzchnia umożliwia ekspozycję zdecydowanie większej ilości aut.

Wszystkie nasze samochody objęte są roczną gwarancją. Posiadają udokumentowaną historię i sprawdzony stan techniczny.

Gdański punkt sprzedaży to nasz kolejny krok w rozwoju sprzedaży aut używanych. Od kilku lat Toyota Walder z powodzeniem sprzedaje auta używane w Chwaszczynie i Rumii, gdzie posiadamy autoryzowane salony samochodów nowych.

W tym roku planujemy tam sprzedać łącznie 800 „używek” zdradza Mariusz Kubiak, Dyrektor Zarządzający Toyota Walder – Jeśli zaś chodzi o świeżo uruchomiony punkt w Gdańsku, jest jeszcze za wcześnie, by prognozować wolumen. Sami jesteśmy ciekawi, jak sprawdzi się nowy punkt, dedykowany specjalnie autom używanym – Biorąc jednak pod uwagę rosnące zainteresowanie klientów samochodami używanymi ze sprawdzonych źródeł, prognozy są raczej optymistyczne.

 

Zainteresowanych zakupem sprawdzonych, używanych samochodów, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą Walderplus: https://walderplusuzywane.otomoto.pl/

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą samochodów nowych, serdecznie zapraszamy do naszych salonów Toyoty w Chwaszczynie oraz Rumi a także zlokalizowanego w Gdyni salonu Lexusa.