Toyota Grudziądz – nowy salon autoryzowanego dilera

Toyota Walder – nowy salon samochodowy w Grudziądzu

Legendarna niezawodność, trwałość i długowieczność. Te cechy sprawiły, że Toyota od wielu lat cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Ostatnia dekada w tej marce to także rozkwit technologii hybrydowej, która coraz częściej wypiera jednostki wysokoprężne, będąc od nich znacznie efektywniejszym, ekologiczniejszym i ekonomiczniejszym źródłem napędu. Teraz o wszystkich tych zaletach jeszcze łatwiej będą mogli się przekonać mieszkańcy Grudziądza i okolic.

Toyota Walder – największy w północnej Polsce autoryzowany diler marki poszerza swoją działalność o zupełnie nową lokalizację. Od 17 sierpnia 2020 roku będziemy mogli poznać ofertę samochodów używanych w nowo otwartym obiekcie zlokalizowanym przy ulicy Porucznika Krzycha 2 w Grudziądzu.

Toyota w Grudziądzu

Toyota Grudziądz – samochody używane z gwarancją

– Uruchomienie sprzedaży samochodów używanych jest pierwszym etapem inwestycji – informuje Waldemar Czeszewski, Kierownik nowo otwartego obiektu – W pierwszej kolejności chcemy zachęcić do zapoznania się z ofertą samochodów używanych ze sprawdzonym stanem technicznym i udokumentowaną historią. Każdy, oferowany przez nas pojazd przechodzi wielopunktowe i szczegółowe badanie, które wykonują wykwalifikowani mechanicy przy użyciu ścieżki diagnostycznej z użyciem specjalistycznych narzędzi. Ten system kontroli jakości jest jednolity dla całej sieci Toyoty w Polsce.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy też szeroką gamę usług finansowania pojazdów oraz ubezpieczenia.

 

              

Toyota Grudziądz – samochody nowe od autoryzowanego dilera

– Jeszcze przed końcem roku nasza oferta sprzedaży poszerzy się o pełną gamę samochodów nowych marki Toyota – kontynuuje Czeszewski – Uruchomiony zostanie także autoryzowany serwis.

Nowo powstały obiekt będzie kolejnym salonem pod szyldem Toyota Walder, dilera który od blisko 30 lat prowadzi autoryzowany salon i serwis Toyoty w Chwaszczynie. Diler jest też właścicielem zlokalizowanego w Chwaszczynie Centrum Likwidacji Szkód CLS Walder.

Poza obiektami zlokalizowanymi w Chwaszczynie, diler prowadzi też też salon i serwis Toyoty w Rumi oraz jedyny w województwie pomorskim autoryzowany salon i serwis marki Lexus.

– Nowa inwestycja w Grudziądzu to kolejny krok w rozwoju naszej firmy a co za tym idzie kolejne ambitne wyzwania dla całego naszego zespołu – mówi Aneta Janczewska, Marketing Manager w Toyota Walder – Na przestrzeni lat Klienci przekonali się, że Toyota Walder to nie tylko legendarna jakość reprezentowanej przez nas japońskiej marki. Zaufanie jakim możemy się pochwalić jest efektem wielkiego zaangażowania zarządu oraz pracowników Toyota Walder. Na każdym etapie procesu sprzedażowego oraz obsługi posprzedażnej przykładamy niezwykłą wagę do spełniania najwyższych norm jakościowych narzucanych dealerom Toyoty. Cieszymy się, że teraz będą mogli przekonać się o tym także mieszkańcy Grudziądza i okolic.

 

START: 17.08.2020 o godzinie 9:00

Lokalizacja: Porucznika Krzycha 2, Grudziądz

Godziny otwarcia:

pn-pt: 9:00-17:00

sobota: 9:00 – 14:00

tel: +48 56 300 03 93