GWARANCJA TOYOTA RELAX

NOWA GWARANCJA TOYOTY, KTÓRĄ MOŻESZ PRZEDŁUŻAĆ NAWET DO 8 LAT EKSPLOATACJI SAMOCHODU!

Twoja Toyota nie jest już objęta gwarancją fabryczną? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. W nowym Programie Gwarancyjnym Toyota RELAX po każdym wykonanym Przeglądzie RELAX otrzymasz ochronę gwarancyjną, trwającą zwykle 12 miesięcy / 15 000 km* zgodnie z warunkami programu. Nowa Gwarancja Toyota Relax doskonale ochroni Twój samochód, a Ty zyskasz poczucie spokoju.

Zrelaksuj się po Przeglądzie RELAX

Po prostu odwiedź dowolną Autoryzowaną Stację Dealerską Toyoty, zrób Przegląd RELAX, po którym odbierzesz sprawdzone auto z nową gwarancją Relax* , którą możesz cykliczne przedłużać – do 10 lat eksploatacji, lub osiągnięcia 185 000 km przebiegu auta (co pierwsze nastąpi).

*Czas obowiązywania ochrony gwarancyjnej jest zgodny z obowiązującym dla danego modelu harmonogramem opieki przeglądowej i międzyprzeglądowej w programie opieki Toyoty. Obowiązujące interwały przeglądowe dla każdego modelu są podane w książce gwarancyjnej.

GWARANCJA RELAX. SAME KORZYŚCI

Proste zasady

Aby skorzystać z ochrony w Programie gwarancyjnym Toyota Relax, wystarczy wykonać Przegląd RELAX, zgodnie z zasadami Programu. Co ważne, z programu mogą skorzystać także Toyoty z przerwą w serwisowaniu.

Bezpieczeństwo i komfort finansowy

Śmiało planuj kolejne wyprawy i ciesz się jazdą! Jeśli coś się przydarzy, Toyota RELAX zapewni bezkosztową naprawę pojazdu z zastosowaniem oryginalnych części – zgodnie z obowiązującymi warunkami Programu Gwarancyjnego Toyota RELAX.

Opieka aż do 10 lat / 185 000 km

Unikalny Program Gwarancyjny Toyota RELAX daje spokój na długie lata. Zapewnia ochronę gwarancyjną z możliwością jej cyklicznego przedłużania nawet do 10 lat / 185 000 km przebiegu auta (co pierwsze nastąpi), co zdecydowanie wyróżnia go spośród podobnych programów dostępnych na rynku

Atrakcyjniejsza cena przy odsprzedaży

Sprzedając Toyotę z ważną gwarancją Toyota RELAX, możesz uzyskać za nią wyższą cenę. Wartość samochodu, który jest zadbany, regularnie serwisowany w ASO i posiada ważną ochronę gwarancyjną, jest wyższa niż cena pojazdu bez tych atutów.

Nowa gwarancja Toyoty

Uczestnicząc w Programie Gwarancyjnym Toyota RELAX zyskujesz pewność że naprawy i przeglądy są wykonane zgodnie z zaleceniami producenta! Nowa gwarancja Toyota RELAX nie jest przedłużeniem gwarancji fabrycznej, obowiązuje ona na odrębnych zasadach i warunkach określonych w programie.

Kto może skorzystać z gwarancji Toyota Relax?

Program obejmuje samochody marki Toyota z dystrybucji europejskiej, dla których spełnione są oba warunki: 1. Ich gwarancja podstawowa wygasła lub okres ważności gwarancji podstawowej wynosi mniej niż rok lub roczny przebieg jest niższy niż 15 000 km (co pierwsze nastąpi) 2. wiek pojazdu nie przekracza 10 lat (licząc od daty zakupu nowego pojazdu), przy czym przebieg nie jest wyższy niż 185 000 km. Szczegółowe zasady uczestnictwa dostępne są w warunkach programu Gwarancja Toyota Relax.